ولایی بودن یعنی تا حسین علیه السلام نیامده مسلم ولی امر است.

ولایی بودن یعنی تا حسین علیه السلام نیامده مسلم ولی امر است.

آخرین نظرات

۵ مطلب در شهریور ۱۳۹۳ ثبت شده است

amir alipanah
۲۴ شهریور ۹۳ ، ۲۱:۵۴ ۳ نظر


خدا انشاءالله از عمر من کم کنه به عمر پربرکت آقامون اضافه کنه...

سلامتی و طول عمر آقامون صلوات

 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم


amir alipanah
۱۷ شهریور ۹۳ ، ۱۷:۰۳ ۴ نظر

وقتی
وارد حرمت شدیم
خادمینت گشتند ما را
تا بدانیم
پیشت که آمدیم
هیچ نداشتیم . . .

     *  السلام علیک یا شمس الشموس و یا انیس النفوس السلطان یا اباالحسن یا علی بن موسی الرضا *

............    میلادت مبارک   ............

amir alipanah
۱۵ شهریور ۹۳ ، ۲۳:۴۲ ۷ نظر


محمدحسین جنتی فرزند آیت‌الله جنتی است که از سالهای پیش از انقلاب به عضویت سازمان مجاهدین خلق در آمد. وی به همراه این سازمان به مبارزه علیه رژیم شاه پرداخت؛ او پس از پیروزی انقلاب اسلامی و حتی پس از مواضع خصمانه این سازمان منافق علیه نظام اسلامی، از آنان جدا نشد و به مبارزه مسلحانه علیه نظام جمهوری اسلامی پرداخت؛ از آنجا که پس از اعلان جنگ مسلحانه سازمان منافقین علیه جمهوری اسلامی، برخورد با آنان در دستور کار قرار گرفته بود، برخورد با افرادی مانند محمدحسین جنتی نیز از همین موارد بود؛ اما، آیت‌الله جنتی هیچ دخالتی در این امر نکرد تا نظام به وظیفه خود عمل کند؛ در نتیجه فرزند وی در درگیری با پاسداران انقلاب اسلامی کشته شد و حضرت آیت‌الله از بابت این برخورد نظام انقلابی، خم به ابرو نیاورد.

حتی گفته می‌شود که فرزند ایشان، نه در درگیری، که با حکم دادگاه به اعدام محکوم شده و ایشان نیز سکوت کرده اند؛ و همچنین از برخی افراد روایت شده که « آیت الله جنتی نذر کرده بوده که اگر پسرش حسین جنتی که فراری است و روند انقلاب را قبول ندارد دستگیر یا اعدام شود 40 روز روزه شکر بگیرد»؛ به هر تقدیر تفاوت در نحوه کشته شدن حسین جنتی، به اصل ماجرا ضربه نمی‌زند.

  حالا بد نیست این را بگویم که ، این عیب نیست که فرزند ناخلفی داشته باشی ، عیب اصلی آنجاست که با وجود بد بودنش ، از او حمایت کنی .

چرا که حضرت نوح علیه السلام نیز فرزند ناخلفی داشت. خداوند خطاب به ایشان فرمود لیس من اهلک. او از اهل تو نیست. ایشان هم فرزندشان را در آن عذاب رها کردند.

خطاب به بعضی ها: مشکل شما این نیست که فرزند ناخلفی دارید، مشکل شما این است که به جای مخالفت از آنها حمایت میکنید.

پ ن: فرزند واقعی انسان آن شخصی نیست که از نطفه ی او باشد، فرزند انسان آن است که راه او را ادامه دهد...

پ ن: امام خامنه ای فرزند امام خمینی است ... چرا که ادامه دهنده ی راه نورانی ایشان است ...

پ ن: از خدا میخواهیم و بخواهیم ، همه ما را به صراط مستقیم هدایت کند... 


http://www.afsaran.ir/

amir alipanah
۰۱ شهریور ۹۳ ، ۲۳:۰۳ ۴ نظر


آیا استیضاح وزیر علوم طراحی خود دولت نیست؟
 پس از چندسال کشمکش درحالیکه میرفت پرونده ی کرسنت به نفع ایران تمام شود، به یکباره با رفتن زنگنه به وزارت نفت علیه ایران چرخید و ایران به پرداخت چندین میلیارد دلار - چندین برابر فساد سه هزار میلیاردی - محکوم شد. در فساد سه هزار میلیاردی تقریبا هیچ پولی از کشور خارج نشد ولی در غرامت کرسنت هزاران میلیارد تومان از جیب ما به حساب طرف اماراتی می رود. همان شرکتی که اینروزها به خاطر بالارفتن ناگهانی ارزش سهامش خیلی خوشحال است و ما هنوز نمی دانیم سهم طرف ایرانی این فساد از این خوشحالی چقدر است!
این رسوایی بزرگ در تاریخ جمهوری اسلامی بی نظیر است و چه بسا بتوان آنرا به قراردادهای خیانتکارانه ای چون رژی شبیه دانست.
مواجهه با این اتفاق می توانست حتی استیضاح کل دولت یا طرح عدم کفایت باشد. در چنین شرایطی حساسیت ها به سمت وزیر علوم کشانده شده و رسانه های دولتی هم با رفتارهای حساسیت برانگیز در برجسته کردن این موقعیت و به فراموشی سپردن ماجرای کرسنت دست بکار شده اند. نامه های محرمانه پشت سرهم برای رسانه ها خط و نشان می کشند که به کرسنت نپردازند و از طرفی جریانی آتش مجلس را در توجه به وزیر علوم تندتر میکند. هرچند در بی صلاحیتی فرجی دانا شکی نیست ولی شکی هم نیست که دولت از این بلوا کاملا استقبال خواهد کرد.
استیضاح وزیر علوم علاوه بر تکمیل ژست مظلومیت دولت، تا مدتها دولت را در حاشیه ی امنی قرار خواهد داد و آبها از آسیاب خواهد افتاد. فرجی دانا بلاگردان کل دولت شده است و اگر لازم باشد این اتفاق بازهم تکرار خواهد شد.

  دکتر یامین پورamir alipanah
۰۱ شهریور ۹۳ ، ۰۲:۲۶ ۱ نظر